0.236 547 15 20
ENGELSİZ ENGELLİLER PROJESİ

 

Proje sahibi Gördes Kaymakamlığı S.Y.D.V. Başkanlığı, proje ortağının ise Gördes Belediyesi’nin olduğu Engelsiz Yaşam Parkı Projesi, ilçemiz Yahya Uslu Parkı Projesi, ilçemiz Yahya Uslu Parkı’nda inşa ediliyor.

Proje kapsamında 60 M2 alanı kapsayacak bu sosyal tesis ahşap ve kompozit cam malzemeden inşa edilecek. 

Bu tesiste engelli vatandaşlarımızın sosyal ve kültürel faaliyetlerini yerine getirebilmeleri için 5 adet fitness spor aleti,1 adet engelli oyun grubu ve 1 adet engelli salıncak olacak.

İnşa edilen bu park ile engelli vatandaşlarımızın sosyal hayata daha çok adapte olmaları amaçlanıyor. Engelli vatandaşlarımızı sevindirecek bu tesis onların kendilerini toplumdan uzak hissetmelerini engelleyecek.

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
ilan.gov.tr
DUYURULAR Tümü
Görevde Yükselme ve ..... Kırsal Hizmetler Müd..... Emlak ve İstimlak Mü..... Destek Hizmetleri Mü..... Tarım ve Orman Bakan..... Gördes Belediye Başk..... 6292 sayılı Kanun (K..... Vergi Borcu Yapıland..... Zabıta Personeli Gör..... Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI