0.236 547 15 20
DÜĞÜN SALAONU TADİLATLARI VE YAPIMI

Gördes Belediyesi Düğün Salonu eski ve bakımsız durumdan son derece modern bir hale getirildi. Vatandaşların talepleri doğrultusunda başlatılan çalışmalarla çatı tamamen yenilenerek ve iç mekân ışıklandırmasından, sahnesine, ses sitemine kadar yeniden dizayn edilerek düğün salonu modern bir hal alarak; vatandaşların hizmetine sunuldu. Gördes Belediyesi düğün salonu için yaklaşık 250 bin lira masraf yapılarak düzenlemeye gidildi. Yine mahallelerde yer alan düğün salonlarının, fayans, sıvama, tadilat gibi birçok eksiği Gördes Belediyesi tarafından giderildi. Güneşli, Salur, Karayağcı, Çiğiller, Beğel ve Oğulduruk mahalleleri başta olmak üzere mahallelerde gerekli çalışmalar sürdürülüyor.

Projenin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
ilan.gov.tr
DUYURULAR Tümü
Görevde Yükselme ve ..... Kırsal Hizmetler Müd..... Emlak ve İstimlak Mü..... Destek Hizmetleri Mü..... Tarım ve Orman Bakan..... Gördes Belediye Başk..... 6292 sayılı Kanun (K..... Vergi Borcu Yapıland..... Zabıta Personeli Gör..... Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI