0.236 547 15 20
RECEP TAYYİP ERDOĞAN SPOR KOMPLEKSİ (FUTBOL SAHASI)

Gördes Belediyesi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün 2010 yılında imzaladığı protokol sonrası başlayan çalışmalar neticesinde Gördes'e güzide bir spor merkezi kazandırıldı. 2010 yılından bu yana; kapalı spor salonu zemin yenileme ve spor aletleri alımıyla, kapalı halı saha yapımıyla ve son olarak sentetik çim zeminli futbol sahasının tamamlanmasıyla tam bir spor tesisi oluşumu sağlandı. Kapalı spor salonu, kapalı hala saha ve sentetik çim zeminli futbol sahasıyla tam donanımlı bir spor tesisi Gördesli vatandaşların hizmetine sunuldu. Oluşan bu tesise Gördes Belediye Meclisince Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi ismi verildi. Futbol sahası yapılan çalışmalar sonunda FİFA Standartlarına uygun olan 76x117 metre boyutuna yükseltildi. Altyapı çalışmaları tamamlanarak; sentetik çim montajı yapıldı. Yaklaşık 1,5 milyon yatırım ilçeye kazandırılan spor tesisi için geniş kapsamlı  çevre düzenleme çalışmaları yapıldı. Daha önce çamur ve kum olan tribünler yeniden düzenlendi. 1230 kişilik kapalı tribünle tam bir spor tesisi sporseverlerin hizmetine sunuldu.

Projenin Diğer Resimleri
HIZLI MENU
GÖRDES MENU
ilan.gov.tr
DUYURULAR Tümü
Görevde Yükselme ve ..... Kırsal Hizmetler Müd..... Emlak ve İstimlak Mü..... Destek Hizmetleri Mü..... Tarım ve Orman Bakan..... Gördes Belediye Başk..... 6292 sayılı Kanun (K..... Vergi Borcu Yapıland..... Zabıta Personeli Gör..... Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI