0.236 547 15 20
Karayağcı Mahellesine Hizmet Atağı

Gördes Belediyesi Karayağcı Mahallesine yaklaşık 7000 metre kare parke taşı döşemesi, 300 metre kare istinat duvarı ve sosyal tesiste çeşitli çalışmalar yaptı. 

Karayağcı Mahallesi'nde Gördes Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yol kaplama çalışmaları ve istinat duvarı çalışmaları tamamlanırken, sosyal tesiste sona gelindi. 

Tamamlanan yol kaplama ve istinat duvarı çalışmaları sonunda yaklaşık 7000 metre kare parke taşı döşenirken; 300 metre kare de istinat duvarı örüldü. Diğer yandan çok amaçlı salonu etrafında büyük bir çevre düzenleme çalışması yapılarak mahallelinin hizmetine sunuldu. Kaba inşaatının önceden tamamlandığı çok amaçlı salonun yapımında sona gelindi. Düğün salonu, doktor odası, muhtar odası ve Kur'an Kursu odası gibi birçok faaliyette mahallenin ihtiyaçlarına karşılık verecek olan çok amaçlı salonun ince işçiliğine devam ediliyor. Çok amaçlı salonun bir bölümü vatandaşların hizmetine sunulurken diğer kalan kısmında ilerleyen günlerde tamamlanacağı belirtildi.

Gördes Belediyesi'nin Karayağcı mahallesinde gerçekleştirdiği çalışmalar vatandaştan da tam not aldı. Önceden mahallenin yollarının çamur içinde olduğunu ve çok amaçlı salonun  mahallenin bir çok ihtiyacına karşılık vereceğini söyleyen vatandaşlar; yapılan çalışmalardan dolayı Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol'a teşekkürlerini iletti.

Çalışmalar hakkında konuşan Başkan Muhammet Akyol; " Karayağcı mahallemizde yaklaşık 7000 metre kare parke taşı döşeyerek mahallemizin büyük bir sorununu çözdük. Diğer yandan birçok faaliyete ev sahipliği yapabilecek çok amaçlı salonumuzda sona geliniyor. Şu anda bayanlarımız Kur'an Kursu eğitimlerini gerçekleştiriyor. İlerleyen günlerde de kalan bölümlerini de tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Karayağcı mahallemize gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun. " Dedi. 

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
ilan.gov.tr
DUYURULAR Tümü
Görevde Yükselme ve ..... Kırsal Hizmetler Müd..... Emlak ve İstimlak Mü..... Destek Hizmetleri Mü..... Tarım ve Orman Bakan..... Gördes Belediye Başk..... 6292 sayılı Kanun (K..... Vergi Borcu Yapıland..... Zabıta Personeli Gör..... Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI