0.236 547 15 20
Belediye Başkanımız Muhammet Akyol'un Yeni Yıl Mesajı
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Gördes Belediyesi olarak yoğun çalışma temposuyla geçen bir yılı daha geride bıraktıklarını ifade eden...

Gördes Belediyesi olarak yoğun çalışma temposuyla geçen bir yılı daha geride bıraktıklarını ifade eden Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yakın tarihimizin en büyük küresel sağlık krizini tecrübe ettiğimiz bir yıl olan 2020’yi geride bırakıyoruz. Cenab-ı Allah’tan 2021 yılının, geri de bıraktığımız yıldan daha sağlıklı ve daha huzurlu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Daha sağlıklı günlerin habercisi, daha müreffeh yarınların muştusu olma yolunda cennet vatan Türkiye’miz başta olmak üzere tüm İslam beldelerine ve dahi tüm dünyaya sağlık, huzur, esenlik getirmesi en büyük dileğimizdir.

2020’de olduğu gibi 2021 yılında da gece gündüz demeden tüm gayretimiz ve çabamızla hizmetlerimizin artarak devam edeceğini özellikle belirtmek istiyorum. Geride bıraktığımız 2020 yılı, bildiğiniz gibi Korona Virüs salgına karşı alınan tedbirlerle geçti. Alınan tedbirler ve uygulamaya başlayan aşı çalışmalarıyla 2021 yılında inşallah bu salgını geride bırakacağımızı ümit ediyorum. Bu bakımdan tehlike şuan için geçmiş değil. Her vesileyle hatırlattığımız temizlik, maske ve mesafe kurallarına titizlikle uymaya devam etmemiz hem bizim hem de sevdiklerimizin sağlığı için çok önemli.

Gördes Belediyesi olarak Korona Virüs salgınıyla mücadele için ilk günden itibaren seferberlik ilan ederek, 2020 yılı içerisinde hayata geçirdiğimiz birçok uygulama ve hizmetle vatandaşlarımızın hayatlarına dokunduk. Salgın sürecinin en az hasarla atlatılması için bilgilendirici ve uyarıcı çalışmalarla vatandaşlarımıza “Evde Kal” çağrısında bulunduk. Birçok sosyal yardım ve destek hizmetlerini de uygulamaya koyduk.

2020 yılında yaşadığımız tecrübeleri ve gerçekleştirdiğimiz hizmetleri muhasebe ederek; yeni hedeflerimiz doğrultusunda emin ve kararlı adımlarla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. ‘Halka hizmet Hakka hizmettir’ anlayışıyla Gördes’imiz için durmadan, yorulmadan aşk ile çalışmaya devam edeceğiz. 2021 yılı daha önceki hizmet yıllarımız gibi Gördes’imiz için hizmet ve yatırım yılı olacaktır.

Ülkemize ve memleketimize hizmet etmek için birlik beraberlik içerisinde yürüdüğümüz bu kutlu yolu; engellemeye, kardeşliğimizi bozmaya, yıpratmaya çalışanların dedikodularından uzak durarak; sadece milletimize hizmet etmenin gayesi içerisinde olacağız. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da laf değil icraat üreten bir anlayışla hizmetlerimize devam edeceğiz. Dik duruşu ve önderliğiyle atılımlara hız kesmeden Türkiye'miz için hizmetlerine devam eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan gibi bizler de bu düsturla vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.

Dünya tarihinin değişimine büyük katkı sunan ve gönüllerin fethinin şehirlerin fethinden önce geldiğinin en güzel örneği olan 1 Ocak Mekke’nin fethinin de 1390’ncı yıl dönümünü de en içten duygularımla tebrik ediyorum. Şehirlerin ihyası gönüllerin inşasından sonra gelir şuuru ve inancıyla; bu mübarek fethin, İslam coğrafyasında yaşanan zulümlerin bir an evvel son bulmasına vesile olmasını diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2021’in Gördes’imiz, Manisa’mız, ülkemiz ve tüm insanlık için başta sağlık olmak üzere; güzellikler ve hayırlar getirmesini temenni ediyor, korona virüs salgını nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet; hastalığı devam eden vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.”

HIZLI MENU
GÖRDES MENU
ilan.gov.tr
DUYURULAR Tümü
Görevde Yükselme ve ..... Kırsal Hizmetler Müd..... Emlak ve İstimlak Mü..... Destek Hizmetleri Mü..... Tarım ve Orman Bakan..... Gördes Belediye Başk..... 6292 sayılı Kanun (K..... Vergi Borcu Yapıland..... Zabıta Personeli Gör..... Huzurun ve Yeşilin Ş..... Gördes Atatürk Mahal..... Emlak ve ÇTV Vergisi..... Gördes İlçe Hıfzıssı..... Gördes Belediyesi Ta..... Toplu Konut İdaresi ..... Ücretsiz Kick Boks K..... 2. Etap TOKİ Projesi..... 2. Etap TOKİ Projesi..... Sözlü ve Uygulamalı ..... Taşeron Kadrosu Sözl.....
GÖRDES BEYAZ MASA DESTEK HATTI
0.236 547 15 20
CUMA MH. CUMHURİYET CD. NO:5 PK: 45750 GÖRDES / MANİSA
0.236 547 15 20 iletisim@gordes.bel.tr

GÖRDES BELEDİYESİ 2015 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİTEDE KULLANILAN İÇERİKLERİN İZİNSİZ KOPYALANMASI VE KULLANILMASI YASAKTIR.
ÖZGEÇMİŞİ
BAŞKANA MESAJ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
MUHAMMET AKYOL
GÖRDES BELEDİYE BAŞKANI